AKSAY PLASTİK > Hakkımızda

Vizyon

Kalitede, tutarlılık ve sürdürebilirliğe inandığımız kadar, yenileşmeye de inanmaktayız. Sürekli gelişen teknoloji sayesinde, dünyanın gün be gün değişmekte olduğunu biliyoruz. Bu değişimlerin piyasada yeni ihtiyaçlar doğurmakta olduğunun farkındayız. Bu sebep ile süre gelen ürünlerimizin yanı sıra, yeni geliştirdiğimiz ürünler ile ürün yelpazemizi, kalitemizden ödün vermeden, sürekli genişletmekteyiz.

Kalite

Sektöründe lider olabilmek için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı,

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı,

İşimizin, müşterilerimizin, yasal ve uygulanabilir şartların gerektirdiği tüm koşulları yerine getirmeyi,

Tüm çalışanlarımızın sisteme dahil edilmesi ve eğitilmesi ile işletmemizin sürekli gelişimi ve memnuniyet hedeflerimize ulaşmayı,

Toplam kalite yönetim anlayışına ulaşabilmek için Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri gerekliliklerini yerine getirmeyi ve sürekli iyileştirmeler yapmayı

Taahhüt ederiz.

Misyon

Aksay Plastik olarak, en büyük amacımız müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek seviyede tutmaktır. Böylesi bir hedefi gerçekleştirebilmenin anahtarı çok yönlü bir misyon anlayışına sahip olmaktır. Bu sebepten misyon tanımımız aşağıda belirtilen tüm unsurları içerir.

–        Üretim sürecinin her aşamasının yakından takibi,

–        Müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarını gözeten esnek çözümler sunmak,

–        Sunmakta olduğumuz yüksek kaliteyi sürekli kılmak,

–        Piyasanın güncel talep ve ihtiyaçlarını karşılayan yeni ürünler geliştirmek,

–        Hızlı ürün temini sağlamak,

–        Etkili ve çözüm odaklı müşteri desteği sunmak.

Aksay Plastik olarak, sahip olduğumuz çok yönlü misyon anlayışımız sayesinde, piyasanın ihtiyaç ve yönelimlerini doğru bir şekilde yorumlayıp , müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmaya devam ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti, işimizin merkezinde yer almakta olup, müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

AR-GE Faaliyetleri

Firmamız, sürekli olarak yenilik ve gelişim odaklı AR-GE faaliyetleriyle sektörde öncü bir konumda yer almaktadır.

Sertifikalar

Şirketimiz, uluslararası standartlara uygun olarak edindiği çeşitli sertifikalarla kalite ve güvenilirliğini kanıtlamaktadır.

Uygun fiyatlar

Ürünlerimizde en uygun fiyatları sunarak müşterilerimize değer katmayı hedefliyoruz.

2003 yılında Gebze/ Pelitli ’deki kendi üretim tesisinde faaliyetlerine başlamış olan şirketimiz, 2006 yılından bu yana Aksay Plastik unvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bir hortum üretim hattında, sadece bahçe hortumları üretimi ile başlayan faaliyetlerimiz, yıllar içerisinde katlanarak artmış ve halihazırda onlarca hatta, yılda binlerce ton üretim yapabilme kapasitesini yakalamıştır.

Zamanla, endüstriyel hortumlar başta olmak üzere tarım, hayvancılık, bahçe işleri, atık yönetimi, LPG, otomotiv, makine, denizcilik, inşaat, ağaç işleri, evsel ihtiyaçlar ile sağlık ve gıda sektörlerinde kullanılan yüzlerce çeşit PVC ve Poliüretan hortumun üretimi yapılmaya başlanmıştır.

Spiral, telli, örgülü ve saf hortumların yanında ürün çeşitliliğini özellikle tarım sektöründe kullanılan Lay Flat hortumlarla da artıran firmamız yurt içinde ve dışında bilinen birçok marka için üretim yaptığı gibi, ayrıca kendi markaları ile de pazarda ismini ve kalitesini kabul ettirmiş durumdadır.

Hortum sektörünün Türkiye’deki öncü firmalarından olan Aksay Plastik, gerek yurt içi, gerekse de yurt dışı müşterilerinin taleplerine cevap vermek ve yüksek kaliteli, iç ve dış pazarda aranan hortumlar üretebilmek için 2009 yılından bu yana AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerini aralıksız yürütmektedir. Öyle ki Türkiye’de Aksay Plastik dışında hiçbir üretici tarafından üretilmeyen muhtelif hortum çeşitleri bulunmaktadır.

Satışlarının önemli bir kısmı ihracattan oluşan şirketimiz, dünyanın 5 kıtasından 30’a yakın ülkeye ihracat yapmaktadır. Böylelikle ülkemiz ekonomisine yüksek ölçüde katkı sağlayan firmamız, Avrupa ve ABD başta olmak üzere yurt dışında birçok ülkedeki müşterilerinin yanında, yurtiçindeki müşterilerinin de taleplerini en kısa zamanda ve en iyi şekilde karşılayabilmek için üstün gayretle çalışmalarını sürdürmektedir.

Aksay Plastik; alanında uzman yöneticiler, üretim mühendisleri, hortum üretiminde uzman teknik ekip ve üretim personelinin işbirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarını dinliyor ve ürün kullanım süreçlerini analiz ederek, en yüksek düzeyde fayda elde edecekleri, yüksek kaliteli, sektörlerinde fark oluşturup öne çıkabilecekleri ürünlerin üretimini ve  geliştirilmesini sağlamaktadır.

Neden Aksay Plastik?

  • Yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmet sunumu
  • Geniş ve çeşitli ürün yelpazesi
  • Müşteri memnuniyetini önceliklendiren hizmet anlayışı
  • Çevreye duyarlı ve sürdürülebilir üretim süreçleri
  • Yenilikçi ve özelleştirilebilir çözümler

Aksay Plastik olarak, sektördeki tecrübemiz ve yenilikçi yaklaşımımızla, siz değerli müşterilerimizin her türlü PVC ve TPU hortum ihtiyacını karşılamaya hazırız.

PVC ve TPU Hortum İhtiyacınız Varsa Yanınızdayız...

İletişim