VİZYON MİSYON KALİTE

Vizyon - Misyon - Kalite

Aksay Plastik olarak, yüksek kalite değerinin ancak her adımda gösterilen tutarlılık ve sürdürülebilirlik ile mümkün olduğuna inanıyoruz.

Bu sebepten sunduğumuz hizmetlerin her aşamasına büyük bir özen ile yaklaşıyoruz.

Kalitede, tutarlılık ve sürdürebilirliğe inandığımız kadar, yenileşmeye de inanmaktayız. Sürekli gelişen teknoloji sayesinde, dünyanın gün be gün değişmekte olduğunu biliyoruz. Bu değişimlerin piyasada yeni ihtiyaçlar doğurmakta olduğunun farkındayız. Bu sebep ile süre gelen ürünlerimizin yanı sıra, yeni geliştirdiğimiz ürünler ile ürün yelpazemizi, kalitemizden ödün vermeden, sürekli genişletmekteyiz.


Aksay Plastik olarak, en büyük amacımız müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek seviyede tutmaktır. Böylesi bir hedefi gerçekleştirebilmenin anahtarı çok yönlü bir misyon anlayışına sahip olmaktır. Bu sebepten misyon tanımımız aşağıda belirtilen tüm unsurları içerir.

-        Üretim sürecinin her aşamasının yakından takibi,

-        Müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarını gözeten esnek çözümler sunmak,

-        Sunmakta olduğumuz yüksek kaliteyi sürekli kılmak,

-        Piyasanın güncel talep ve ihtiyaçlarını karşılayan yeni ürünler geliştirmek,

-        Hızlı ürün temini sağlamak,

-        Etkili ve çözüm odaklı müşteri desteği sunmak.

Aksay Plastik olarak, sahip olduğumuz çok yönlü misyon anlayışımız sayesinde, piyasanın ihtiyaç ve yönelimlerini doğru bir şekilde yorumlayıp , müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmaya devam ediyoruz.


Aksay Plastik olarak, müşterilerimizin en iyisini hak ettiğinin farkındayız. Bu sebepten üretim sürecinin her aşamasına büyük bir dikkat ve özenle yaklaşmaktayız.

Üretim departmanımız ürünlerimiz kullanacak hammaddeleri özen ve dikkatle seçmektedir. Alanında tecrübeli mühendislerimiz, müşterilerimizin özel taleplerine uygun formülasyonlar geliştirmektedir. Mühendislerimiz, bilgi ve tecrübeleri sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına sürdürülebilir çözümler sunmaktadır.

Üretim sürecinin her aşaması kalite departmanımız tarafından, dünyaca kabul görmüş norm ve standartlara bağlı olarak denetlenmektedir. Böylelikle Aksay Plastik olarak mevcut kalitemizi sürdürebilmekte ve sürekli ileri taşıyabilmekteyiz.